Лист до Л. Скорик

 

Лист до Л. Скорик
                         Пані Лариса Скорик!!!

      Ще до 27 січня 2014 року зверталась би я до вас , як шановна чи вельмишановна пані. Але все, Рубікон свій ви вже перейшли.  У кожного з нас є гори, ріки, табу, принципи, кордони, за які нам не дозволяє ходити власна совість, гідність, віра, звички та традиції.

     Що сталося, що могло Вас змотивувати зрадити своїх галичан, свій народ, свою країну? Це ж був момент, коли країна стояла за години до можливого введення надзвичайного стану. Це був час перевірки нації на зрілість, коли матері сивіли, батьки прикривали спинами своїх та чужих дітей. А ті, в свою чергу, народжувались як громадяни незалежного суспільства.  Тут я маю на увазі моє покоління, якому за часи здобуття Україною незалежності, було 20-30 років та вже наших повнолітніх дітей.

     Заради кого чи чого зрадили ви галичан? В час максимальної напруги у суспільстві, Ви, навіть не в присутності Януковича, але в присутності трьох його попередників, з якими ж Ви несамовито раніше боролися, ображаєте, принижуєте, зраджуєте тих, хто за фактом історії вже є Героями України, для підтвердження якого не потрібно мати державні посвідчення.

     Люди повстали заради того, щоб бандити, які з нашої власної пасивності, прийшли до влади, з цієї ж влади і пішли назавжди. Бо нікому не дано право у цивілізованому суспільстві бити і калічити, кидати у тюрми, вбивати своїх громадян. А наша влада на ці кроки пішла, намагаючись з країни зробити зону.

     Люди вийшли боронити себе і серед них було багато наших, а колись і Ваших дорогих галичан. Бо Галичина для кожного українця уособлює у собі «країну вільних ідей, країну вільних людей».

     Не буду наводити історичні факти про вільний дух та людську гідність галичан, бо це Вам самій добре відомо. Проте зазначу, що саме на галицькій ідеї супротиву ви ж і зробили собі політичну кар’єру національно свідомого борця.

      Як би  хто не сприймав вашу політичну кар’єру до 27 січня, проте в цей день вона остаточно для вас закінчилась. Ви спробували так прогнутись, що тріснули.

        Вільних, сильних і красивих людей ви назвали «неосвіченою ордою». А серед них був і шляхетний науковець зі Львова Юрій Вербицький, якого закатували до смерті саме за те, що він був Галичанин!!!

        І тут мені спадає на думку, а може ви помилились рядками у підготовленому заздалегідь тексті? Бо саме наш президент є абсолютно,  ганебно  неосвіченою людиною. А орди, як відомо, приходили на Україну зі Сходу… Але ні, в помилку  я не вірю!!!

        Ще  хочу зазначити, що при всіх страшенних вадах, маючи руки у крові, Янукович, все ж таки стоїть на декілька щаблів вище за Вас, бо він своїх родичів, братків, тітушек і увесь свій «скотний двір» не здає… не зраджує і досі! Зверніть на це увагу.

      На Майдані крадіжникам  та  п’яничкам з табору «Маріїнського парку» писали на чолі зеленкою - «Раб». Ви ж власноруч  написали  на собі це слово, й чорнила совісті , на відміну від зеленки, не змити.

     Не поділяю думки, висловленої у відкритому листі галицької інтелігенції, що ваше ім’я зрадниці треба помістити у підручниках, ні, цей удар прийняли ми, люди, які вас знають особисто, а передавати ваше ім‘я прийдешнім поколінням не треба. Хай діти читають про інших галичан, що виборювали їхнє гідне майбутнє. Також. враховуючи ступінь падіння та силу психологічного удару, не вірю у можливість вашого публічного каяття.

       Якщо б ви зараз могли облишити у спокої студентів, не обтяжувати їх своїми комплексами та проблемами свідомості, це був би якоюсь мірою виважений мужній вчинок.

      Підіть на пенсію, живіть серед квітів, сонця, книг, музики, можливо вони й зможуть Вас примирити із собою. Бо інакше, в світі людей, яких ви принизили, миру вам не дочекатися, навіть якщо хтось вам і буде потискати руку.

      З вірою в останні краплини вашого здорового глузду,

Олена Сом-Сердюкова

                                                                       Ставангер(Норвегія), 12.02.2014

 Обновлен 26 мар 2014. Создан 25 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником