Шляхи та дороги

 
 

Шляхи та дороги
Зараз, це можна окреслити маркерами маршрутів, якими довелось пройти. Дороги, водили мене різними шляхами, що зплітались з мистецькими особистостями. Кожна зустріч, і як правило у майстерні, де відкривається у незвичайному світі доля та митець, приносили відкриття на рівні піднесення, коли виникає нестримне бажання зафіксувати це зіткнення у конкретному слові на нейтральному білому папері. Абстракція думок пролунавши у повітрі, перетворюється у конкретні рядки.
Поступово шляхи збирання образів митців у словесні портрети, привели до ідеї відтворення інших об’єктів, але у тому ж портретному жанрі. Так виникли невеличкі начерки характерів міст, що наповнені могутніми хвилями людських, мистецьких, історичних коливань. Вони відкривались своїми характерами, іноді дуже повільно говорячи – „Привіт”, а іноді з першого погляду поглинали у велике кохання.
Ще довгою дорогою була робота над дисертацією, яка привела до художнього скла та долі конкретного підприємства – Київського заводу художнього скла, яка так тісно переплелась з історією країни та творчими долями тих, хто присвятився тій справі.
І хоч шляхи та дороги йшли у різних напрямках та торкались різних душ – людських, міст, підприємства, але у тому простежується логіка життя, яким наповнене усе.


Создан 11 сен 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником